شهادت هنر مردان خداست...
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 29 دی 1390 توسط امیررضا نوروزی

قسمت اول

این همه حزب اللهی، این همه طلبه، این همه دانشجو، این جبهه نیرو ندارد

به او گفته بودند این اسلحه را به آن سمت بگیر و ماشه را بچکان او نه میدانست اسلحه چیست و نه میدانست ماشه چکاندن موجب شلیک گلوله می شود. و نه میدانست آنطرف صف عراقی هاست و این طرف ایرانی ها . او اصلا نمیدانست جنگ است چه رسد به اینکه بداند جنگ برای چیست و حفظ انقلاب اسلامی ،امروز در گرو جنگیدن در این جبهه است.

فکر کردیم شهدا چه کار می کردند و چرا می جنگیدند.دیدیم برای حفظ انقلاب اسلامی می جنگیدند.پرسیدیم امروز حفظ انقلاب اسلامی چگونه ممکن است؟

می گفتم ای کاش ما دانشجو نبودیم و نمی آمدیم دانشگاه. چون وظایفی که آقا برای دانشجو تعیین کرده است خیلی سنگین است.بعدش گفتم این چه فکریست؟ مثل این است که کسی در زمان جنگ بگوید خوب شد نرفتیم جبهه،وگرنه همه تکالیفی که امام بر دوش رزمنده ها می گذاشت بر عهده ما هم بود.چاره ای نیست باید رفت جبهه.اگر تصادفی آمده ایم جبهه که تقریبا همه اینگونه ایم،باید بیدار شویم و بفهمیم صف خودی کدام است و صف دشمن کدام؟ در جبهه علمی زیاد اتفاق افتاده است که با نیت خیر آب به آسیاب دشمن ریخته ایم.و مهمتر و مهمتر و باز هم مهمتر اینکه بدانیم کار علمی از چه نوعی و به چه نحوی واقعا مبارزه است و به کار می آید.همین قدر بدانیم که پیدا کردن مصداقش اصلا کار ساده ای نیست.

این همه دانشجو،این همه طلبه،این همه دانشگاه و مرکز علمی،می دانم باور کردنش سخت است،اما این جبهه نیروندارد.فعلا می توانید باور نکنید.
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
وصیت نامه شهدا
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان

.
 
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات